malowanie natryskowe Poznań

Malowanie natryskowe Poznań, krycie ścian natryskowo

Malowanie natryskowe Poznań przede wszystkim jest metodą bardzo nowoczesną, która jest szybka, ale i pozwala na uzyskanie dokładnego i precyzyjnego pokrycia malowanych powierzchni. W efekcie, ściany są idealnie gładkie, a kolor prezentuje się pięknie. Malowanie ścian natryskowo można jednak wykonać jedynie poprzez użycie agregatu hydrodynamicznego. Sprzęt ten można wypożyczyć, albo też można wynająć ekipę, która w taki właśnie sposób wykona dla nas malowanie ścian wewnętrznych lub zewnętrznych. Najdroższym rozwiązaniem jest natomiast zakup takiej maszyny do swojego własnego użytku.

Jak wygląda malowanie natryskowe ścian? Malowanie Poznań firma? Cena?

W dużym uproszczeniu malowanie natryskowe ścian odbywa się po uprzednim przygotowaniu powierzchni, która ma zostać pokryta farbą. Trzeba też zabezpieczyć wszystko to, co znajduje się w pomieszczeniu, a nie powinno zostać pokryte farbą. Malowanie natryskowe umożliwia zarówno pokrywanie ścian preparatem gruntującym jak i farbą. Jeśli chodzi o samą farbę to trzeba wybrać taką, która jest dedykowana do takiego właśnie nakładania. Farba jest wlewana do urządzenia i w razie konieczności podczas malowania trzeba będzie uzupełniać jej ilość. Po przetestowaniu tego, w jaki sposób działa pistolet z kompresorem, można przystąpić do malowania właściwych powierzchni. Sprzęt powinien zostać odpowiednio wyregulowany, a sam proces nakładania farby powinien być płynny, co niejednokrotnie wymaga dużej wprawy, którą posiadają osoby zajmujące się tym zawodowo.

Malowanie ścian natryskowo - zatety

Jak nietrudno jest sobie wyobrazić, nakładanie farby poprzez jej natrysk ze specjalnej maszyny jest czynnością znacznie szybszą w porównaniu do malowania ścian wałkiem czy też pędzlem. Dodatkowo, mając wprawę w takim malowaniu można uzyskać idealnie pomalowaną powierzchnię z równą warstwą farby. Warto też wspomnieć o tym, że jest to sposób, który pomaga w zaoszczędzeniu sporej ilości farby, gdyż w zestawieniu z malowaniem tradycyjnym możemy jej zużyć aż o 1/3 mniej, co także stanowi sporą oszczędność.

Malowanie Poznań - bogata oferta usług

Malowanie natryskowe cena, zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.